מגנטים לאירועים, האטרקציה השולטת בעולם האירועים

כל אחד שחוגג אירוע מרגש רוצה להפיק את האירוע המרגש והטוב ביותר, אירוע שייזכר למשך שנים אצל האורחים המוזמנים.  כולנו מחפשים אחר הדבר המיוחד והשונה, כזה שייתן לאירוע שלנו מגע ייחודי ומרענן. עקב צורך זה נולדה לה אטרקציה מיוחדת, אטרקציה אשר מטרתה להוציא כל אחד מהאורחים עם זיכרון לכל החיים. אטרקציה זו הנה מגנטים לאירועים.

מה היא אטרקציית המגנטים לאירועים? אם עוד לא נתקלתם באטרקציה זו, כדי שתכירו אותה. רעיון האטרקציה הוא צילום האורחים ופיתוח התמונות על גבי מגנט.  הטכנולוגיה החדישה מאפשרת לצלם המגנטים לפתח מאות תמונות באירוע ולהגיע כך לכל האורחים ללא יוצא מן הכלל, בעזרת אטרקציה זו שום אורח לא יישאר מקופח. על גבי התמונה ניתן להוסיף מסגרת לבחירת חוגגי האירוע והקדשה אישית לאורחים.

בשנים האחרונות הביקוש והרצון לצלם מגנטים לאירועים גבר, ועם העלייה בביקוש קמו חברות המפיקות מגנטים לאירועים, חלק מהחברות מקצועיות וישרות וחלק מהחברות אינן מקצועיות וחסכניות על חשבון איכות המגנטים. חלק מהחברות נותנות הצעות מחיר נמוכות וחלק גבוהות. במחשבה ראשונית כולנו חושבים ללכת על החברה הזולה היותר, הרי זה תמונה על מגנט, מה כבר יכול להיות. בפועל אם תקבלו הצעת מחיר חשודה בדקו טוב את מי אתם מזמינים. מגנטים לאירועים הנה אטרקציה נפלאה ומרגשת אך יש לשים לב לאיכות המגנטים. מגנטים באיכות ירוד אינם מושכים ואינם מרגשים, הרעיון המגנטים זה איכות ההדפסה ואורך חייהם, כך שאם אתם מחפשים אצל החברות הזולות ביותר, דעו שזאת תהייה התוצאה.

רוצים לדעת כיצד והאם חברת המגנטים לאירועים מקצועית?

שאלו את החברה עם איזה מדפסת הם עובדים? כמה צבעים יש למדפסת? ועל איזה נייר הם מפתחים את תמונות המגנט. חשוב להקפיד להזמין צוות המדפיס על דף פוטו, עבה ואיכותי. וודאו שאיכות הצילום שלהם טובה. יש לוודא שציוד הצילום מתאים לצילום בתנאי תאורה לא נוחים כמו באירוע. באירועים התאורה משתנה כל הזמן לכן חשוב להקפיד להזמין צלם עם ציוד צילום איכותי שיודע להפעילו ולהתאים אותו לתאורה.
חפשו המלצות על החברה עם חברים ואנשים קרובים, בדקו עם איזה דיו עובדת החברה. ישנם בשוק בקבוקי דיו לא איכותיים אשר דוהים עם הזמן ומוצאים הדפסה לא איכותית. בקשו מהחברה מגנטים מאירועים לפני מספר רב של חודשים על מנת לבחון את אורך חיי המגנט. זכרו, מגנטים שמיוצרים בצורה טובה לא אמורים לדהות! בדקו האם המגנטים החלו להתקלף. דרשו מהצוות שמגיע להגיע עם ציוד גיבוי למקרה של תקלה, וודאו שהצוות נוכח לאורך כל השעות שתסגרו אתו, יכול להיות שהמחיר שניתן לכם לא כולל את כל השעות שאתם רוצים שצלם המגנטים יצלם. לדוגמה: אתם רוצים שצלם המגנטים יצלם מ19:30 ועד 00:30, בפועל חברות רבות מורידות מזמן הצילום אך באות לחלק קטן מהאירוע 20:00-22:30. הקפידו לסגור את שעות הפעילות של צוות המגנטים מראש על מנת שלא תתקלו בהפתעות לא נעימות באירוע.

צלמי מגנטים רבים נוהגים לבוא לאירוע לבד, הזמנת צלם מגנטים המגיע לבד לאירוע תגרום לכך שהצלם יעלם לזמן רב מצילום האירוע, אורחים רבים לא יצטלמו ויהיה קשה לאתר את הצלם. הפקת מגנטים אינה עבודה קשה, מלבד הצילום ישנה עבודה טכנית רבה, התעקשו על כך שהצוות המגיע לאירוע שלכם יכלול לפחות שני אנשי צוות.

מה שנשאר זה רק להשוות מחירים

לאחר שלמדתם קצת על המגנטים לאירועים תוכלו לעשות השוואה, ולראות הצעות מחיר חשודות. ראיתם הצעת מחיר חשודה? קראו שוב את המאמר ונסו להבין היכן מנסים לחסוך על חשבונכם. זכרו שבסופו של דבר המטרה היא להוציא לכם ולאורחים שלכם מזכרת איכותית ומרגשת שתישאר איתם למשך שנים ארוכות ותזכיר להם את האירוע המוצלח שלכם, אל תנסו לעגל פינות אם כבר השקעתם אז דרשו את מלוא התמורה עבור השקעתכם, שיהיה לכם הרבה מזל טוב!


שם מלא

טלפון

דואר אלקטרוני

סוג השירות

כמות מוזמנים

תאריך משוער

כתובת האירוע שם האולם
Please leave this field empty.תוכן ההודעה